GLADIATOR GCB100S-3FF90LL Molded Case Circuit Breaker, 100A Frame, 90A, 600Y/ 480 VAC/ 500 VDC, 3-Pole | CV7TXD
GLADIATOR GCB100S-3FF90LL Molded Case Circuit Breaker, 100A Frame, 90A, 600Y/ 480 VAC/ 500 VDC, 3-Pole
Item: CV7TXDModel: GCB100S-3FF90LL
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Shipping Info:
Ship weight (kg) 1.05