GLADIATOR GCB100S-2FF25LL Molded Case Circuit Breaker, 100A Frame, 25A, 600Y/ 480 VAC/ 250 VDC, 2-Pole | CV7TWJ
GLADIATOR GCB100S-2FF25LL Molded Case Circuit Breaker, 100A Frame, 25A, 600Y/ 480 VAC/ 250 VDC, 2-Pole
Item: CV7TWJModel: GCB100S-2FF25LL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Molded Case Circuit Breaker
Product Datasheet automation-direct-gcb100s-2ff100ll.pdf
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.75
HS code853620
Country of OriginKR
Documentation:
Datasheet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.