HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS HSQ48S26 Cabinet Component, 48 H X 26 Inch D, Solid Door, Black
Item: CE6PXHModel: HSQ48S26
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Data/Communication Cabinet
Capacity 39811.2 cu. in.
Depth 26"
Material Thickness 0.078"
Product Datasheet hubbell-wiring-device-kellems-hsq48s26.pdf
Width 31.9"