HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS HBLRF400MBK Male Plug, 300 A, Black
Product Specifications:
| Item | Male Plug |
| Amperage | 400A |
| Conductor Size | #2/0 AWG to #4/0 AWG |
| Product Datasheet | hubbell-wiring-device-kellems-hblrf400mbk.pdf |
| Type | Plugs |
| Voltage | 600V |