HONEYWELL MS4104F1210/U Fast-Acting, Two-Position Actuator, 30 lb-in., 2 Aux. Switches | BP3TKN
HONEYWELL MS4104F1210/U Fast-Acting, Two-Position Actuator, 30 lb-in., 2 Aux. Switches
Item: BP3TKNModel: MS4104F1210/U
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Actuator
Internal Aux Switches 2
Nominal Supply Voltage 120V AC
Power Consumed Driving 18 W
Power Consumed Holding 9 W