HOFFMAN G800SMP300 Full Height Side Panel, Fits 800 x 300mm Size, Steel | CH8LRR
HOFFMAN G800SMP300 19082 Full Height Side Panel, Fits 800 x 300mm Size, Steel
Item: CH8LRRModel: G800SMP300Cross Ref: 19082
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Panel
Finish Galvanized
Fits Size 800 mm x 300 mm
Height 755 mm
Material Mild Steel
Product Datasheet hoffman-g800smp300.pdf
Thickness 1.5 mm
Width 242 mm