HOFFMAN G500SMP225H Side Panel, Half Height, 500 x 225mm Size, Steel | CH8LKZ
HOFFMAN G500SMP225H 19101 Side Panel, Half Height, 500 x 225mm Size, Steel
Item: CH8LKZModel: G500SMP225HCross Ref: 19101
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Panel
Finish Galvanized
Fits Size 500 mm x 225 mm
Height 220 mm
Material Mild Steel
Product Datasheet hoffman-g500smp225h.pdf
Thickness 1.5 mm
Width 166 mm