HOFFMAN G400SMP225H Side Panel, Half Height, 400 x 225mm Size, Steel | CH8LKP
HOFFMAN G400SMP225H 19098 Side Panel, Half Height, 400 x 225mm Size, Steel
Item: CH8LKPModel: G400SMP225HCross Ref: 19098
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Panel
Finish Galvanized
Fits Size 400 mm x 225 mm
Height 170 mm
Material Mild Steel
Product Datasheet hoffman-g400smp225h.pdf
Thickness 1.5 mm
Width 166 mm