HOFFMAN E19FWM12U20 11012 Rack Wall-mount Steel
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Product Specifications:
| Item | Rack |
| Accessory Type | Rack |
| Application | Smaller Networking Equipment |
| Color | Black |
| Features | Four Easy To Assemble Sections |
| Finish | Powder Coated |
| Material | Steel |
| Material Thickness | 16 ga. |
| Overall Height | 22.99" |
| Overall Length | 20" |
| Overall Width | 20" |