HOFFMAN ASE30X24X8 Box, Screw Cover, 30 x 24 x 8 Inch Size, Gray, Steel, With Knockouts
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Electrical Box |
| Hts | 7326908688 |
| Supplier Standard Pack | 1 |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 21.15 |
| Ship height (cm) | 76.2 |
| Ship length (cm) | 20.32 |
| Ship width (cm) | 60.96 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- EATON XTAE018C01BD3E032
- WOODHEAD 1300290004 405006D12M020 Cordset, 5 Pole, Male Straight, 2m, NB D-NET
- RULAND MANUFACTURING MCL-10-A 10mm One-Piece Shaft Collar, Aluminum, Clamp Style, 24mm OD, 9mm Wd.