HOFFMAN ASE30X24X10NK Box, Screw Cover, 30 x 24 x 10 Inch Size, Gray, Steel | CH8EUJ
HOFFMAN ASE30X24X10NK Box, Screw Cover, 30 x 24 x 10 Inch Size, Gray, Steel
Item: CH8EUJModel: ASE30X24X10NK
Item Electrical Box
A X B X C 30" x 24" x 10"