HOFFMAN AHE12X10X6 Enclosure, Hinged Cover, 12 x 10 x 6 Inch Size, Gray, Steel | CH8EFR
HOFFMAN AHE12X10X6 60700 Enclosure, Hinged Cover, 12 x 10 x 6 Inch Size, Gray, Steel
Item: CH8EFRModel: AHE12X10X6Cross Ref: 60700
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Enclosure
A X B X C 12" x 10" x 6"