HOFFMAN A90PM78G 15048 Panel, With Mounting Stud, Fits 90 x 78 Inch Size, 2 Bay, Galvanized, Steel
Item: CH8DTJModel: A90PM78GCross Ref: 15048
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Panel
Fits Enclosure Height 90"
Hole Quantity 12
Panel Size 78" x 72"