HOFFMAN A24R208HCLO Enclosure, Hinge Cover Lift Off, 24 x 20 x 8, Steel | CH8BGG
HOFFMAN A24R208HCLO 38950 Enclosure, Hinge Cover Lift Off, 24 x 20 x 8, Steel
Item: CH8BGGModel: A24R208HCLOCross Ref: 38950
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Enclosure
A X B X C 24" x 20" x 8"
Color Gray
Features Weather-Resistant, Except Dust
For Use With For Use With Mfr. Model Number Amfk3Rlo14, A24P20, Apmk3Rlo14
Material Mild Steel
Mounting G 25.31"
Overall Length 26.31"
Panel Size 21" x 17"