HOFFMAN A16R126HCLO Enclosure, Hinge Cover Lift Off, 16 x 12 x 6 Inch Size, Steel | CH8AWV
HOFFMAN A16R126HCLO 38910 Enclosure, Hinge Cover Lift Off, 16 x 12 x 6 Inch Size, Steel
Item: CH8AWVModel: A16R126HCLOCross Ref: 38910
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Enclosure
A X B X C 16" x 12" x 6"