Item: CR3WXJModel: 36DL750TSCross Ref: 799L04
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Shutter
Assembled Assembled
Blade Dia. 36"
Blade Finish Galvanized
Blade Material Steel
Drive Type Direct Drive
Frame Material Steel
Frequency 60 Hz
Full Load Amps 4.6A