GRAINGER ZUSAVB75M2X50 O-Ring, 50 mm Inside Dia, 54 mm Outside Dia, 54 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3LVY 713N41
GRAINGER ZUSAVB75M2X50 O-Ring, 50 mm Inside Dia, 54 mm Outside Dia
Item: CQ3LVYModel: ZUSAVB75M2X50Cross Ref: 713N41
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 50 mm
Actual Outside Dia. 54 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Brown
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 50 mm
Nominal Outside Dia. 54 mm
Nominal Width 2 mm