GRAINGER ZUSAVB75M2X28 O-Ring, 28 mm Inside Dia, 32 mm Outside Dia, 32 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3HBK 713N36
GRAINGER ZUSAVB75M2X28 O-Ring, 28 mm Inside Dia, 32 mm Outside Dia, 32 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3HBKModel: ZUSAVB75M2X28Cross Ref: 713N36
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 28 mm
Actual Outside Dia. 32 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Brown
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 28 mm
Nominal Outside Dia. 32 mm
Nominal Width 2 mm