GRAINGER ZUSAVB75M2X22 O-Ring, 22 mm Inside Dia, 26 mm Outside Dia, 26 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3FVQ 713N32
GRAINGER ZUSAVB75M2X22 O-Ring, 22 mm Inside Dia, 26 mm Outside Dia, 26 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3FVQModel: ZUSAVB75M2X22Cross Ref: 713N32
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 22 mm
Actual Outside Dia. 26 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Brown
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 22 mm
Nominal Outside Dia. 26 mm
Nominal Width 2 mm