GRAINGER ZUSAVB75M2X17 O-Ring, 17 mm Inside Dia, 21 mm Outside Dia, 21 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3EUA 713N27
GRAINGER ZUSAVB75M2X17 O-Ring, 17 mm Inside Dia, 21 mm Outside Dia
Item: CQ3EUAModel: ZUSAVB75M2X17Cross Ref: 713N27
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 17 mm
Actual Outside Dia. 21 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Brown
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 17 mm
Nominal Outside Dia. 21 mm
Nominal Width 2 mm