GRAINGER ZUSAVB75M2X15 O-Ring, 15 mm Inside Dia, 19 mm Outside Dia, 19 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3EHT 713N25
GRAINGER ZUSAVB75M2X15 O-Ring, 15 mm Inside Dia, 19 mm Outside Dia, 19 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3EHTModel: ZUSAVB75M2X15Cross Ref: 713N25
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 15 mm
Actual Outside Dia. 19 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Brown
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 15 mm
Nominal Outside Dia. 19 mm
Nominal Width 2 mm