GRAINGER ZUSAVB75M1X4.5 O-Ring, 4.5 mm Inside Dia, 6.5 mm Outside Dia, 6.5 mm Actual Outside Dia, 50 PK | CQ3JJV 713N02
GRAINGER ZUSAVB75M1X4.5 O-Ring, 4.5 mm Inside Dia, 6.5 mm Outside Dia, 6.5 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3JJVModel: ZUSAVB75M1X4.5Cross Ref: 713N02
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 4.5 mm
Actual Outside Dia. 6.5 mm
Actual Width 1 mm
Application Standard
Color Brown
Cross Section 1 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 4.5 mm
Nominal Outside Dia. 6.5 mm
Nominal Width 1 mm