GRAINGER ZUSAVB75M1X13 O-Ring, 13 mm Inside Dia, 15 mm Outside Dia, 15 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3DVH 713M90
GRAINGER ZUSAVB75M1X13 O-Ring, 13 mm Inside Dia, 15 mm Outside Dia, 15 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3DVHModel: ZUSAVB75M1X13Cross Ref: 713M90
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 13 mm
Actual Outside Dia. 15 mm
Actual Width 1 mm
Application Standard
Color Brown
Cross Section 1 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 13 mm
Nominal Outside Dia. 15 mm
Nominal Width 1 mm