GRAINGER ZUSAVB75M1.5X4 O-Ring, 4 mm Inside Dia, 7 mm Outside Dia, 7 mm Actual Outside Dia, Brown, 50 PK | CQ3JJC 713M75
GRAINGER ZUSAVB75M1.5X4 O-Ring, 4 mm Inside Dia, 7 mm Outside Dia, 7 mm Actual Outside Dia, Brown
Item: CQ3JJCModel: ZUSAVB75M1.5X4Cross Ref: 713M75
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 4 mm
Actual Outside Dia. 7 mm
Actual Width 1.5 mm
Application Standard
Color Brown
Cross Section 1.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 4 mm
Nominal Outside Dia. 7 mm
Nominal Width 1.5 mm