GRAINGER ZUSAVB75M1.5X14 O-Ring, 14 mm Inside Dia, 17 mm Outside Dia, 17 mm Actual Outside Dia, 25 PK | CQ3EBZ 713M68
GRAINGER ZUSAVB75M1.5X14 O-Ring, 14 mm Inside Dia, 17 mm Outside Dia, 17 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3EBZModel: ZUSAVB75M1.5X14Cross Ref: 713M68
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 14 mm
Actual Outside Dia. 17 mm
Actual Width 1.5 mm
Application Standard
Color Brown
Cross Section 1.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 14 mm
Nominal Outside Dia. 17 mm
Nominal Width 1.5 mm