GRAINGER ZUSAV5X140 O-Ring, 140 mm Inside Dia, 150 mm Outside Dia, 150 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3EDW 713J06
GRAINGER ZUSAV5X140 O-Ring, 140 mm Inside Dia, 150 mm Outside Dia, 150 mm Actual Outside Dia, Black
Item: CQ3EDWModel: ZUSAV5X140Cross Ref: 713J06
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 140 mm
Actual Outside Dia. 150 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 140 mm
Nominal Outside Dia. 150 mm
Nominal Width 5 mm