GRAINGER ZUSAV4X58 O-Ring, 58 mm Inside Dia, 66 mm Outside Dia, 66 mm Actual Outside Dia, 75 Shore A | CQ3KKV 713H63
GRAINGER ZUSAV4X58 O-Ring, 58 mm Inside Dia, 66 mm Outside Dia, 75 Shore A
Item: CQ3KKVModel: ZUSAV4X58Cross Ref: 713H63
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 58 mm
Actual Outside Dia. 66 mm
Actual Width 4 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 4 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 58 mm
Nominal Outside Dia. 66 mm
Nominal Width 4 mm