GRAINGER ZUSAV3X210 O-Ring, 210 mm Inside Dia, 216 mm Outside Dia, 216 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3FLZ 713G75
GRAINGER ZUSAV3X210 O-Ring, 210 mm Inside Dia, 216 mm Outside Dia, 2, Black
Item: CQ3FLZModel: ZUSAV3X210Cross Ref: 713G75
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 210 mm
Actual Outside Dia. 216 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 210 mm
Nominal Outside Dia. 216 mm
Nominal Width 3 mm