GRAINGER ZUSAV3.1X94.4 O-Ring, 94.4 mm Inside Dia, 100.6 mm Outside Dia, 75 Shore A, Black, 2 PK | CQ3LNB 713F96
GRAINGER ZUSAV3.1X94.4 O-Ring, 94.4 mm Inside Dia, 100.6 mm Outside Dia, 75 Shore A, Black
Item: CQ3LNBModel: ZUSAV3.1X94.4Cross Ref: 713F96
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 94.4 mm
Actual Outside Dia. 100.6 mm
Actual Width 3.1 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3.1 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 94.4 mm
Nominal Outside Dia. 100.6 mm
Nominal Width 3.1 mm