GRAINGER ZUSAV2X148 O-Ring, 148 mm Inside Dia, 152 mm Outside Dia, 152 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3EGF 713F43
GRAINGER ZUSAV2X148 O-Ring, 148 mm Inside Dia, 152 mm Outside Dia
Item: CQ3EGFModel: ZUSAV2X148Cross Ref: 713F43
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 148 mm
Actual Outside Dia. 152 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 148 mm
Nominal Outside Dia. 152 mm
Nominal Width 2 mm