GRAINGER ZUSAV1X6.5 O-Ring, 6.5 mm Inside Dia, 8.5 mm Outside Dia, 8.5 mm Actual Outside Dia, 50 PK | CQ3KNJ 713D43
GRAINGER ZUSAV1X6.5 O-Ring, 6.5 mm Inside Dia, 8.5 mm Outside Dia
Item: CQ3KNJModel: ZUSAV1X6.5Cross Ref: 713D43
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 6.5 mm
Actual Outside Dia. 8.5 mm
Actual Width 1 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 1 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 6.5 mm
Nominal Outside Dia. 8.5 mm
Nominal Width 1 mm