GRAINGER ZUSAV1X35 O-Ring, 35 mm Inside Dia, 37 mm Outside Dia, 37 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3HXM 713D35
GRAINGER ZUSAV1X35 O-Ring, 35 mm Inside Dia, 37 mm Outside Dia
Item: CQ3HXMModel: ZUSAV1X35Cross Ref: 713D35
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 35 mm
Actual Outside Dia. 37 mm
Actual Width 1 mm
Durometer Rating Medium Hard
Metal Detectable No
Nominal Inside Dia. 35 mm
Nominal Outside Dia. 37 mm
Nominal Width 1 mm