GRAINGER ZUSAV1.5X72 O-Ring, 72 mm Inside Dia, 75 mm Outside Dia, 75 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3KYR 713C95
GRAINGER ZUSAV1.5X72 O-Ring, 72 mm Inside Dia, 75 mm Outside Dia, 75 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3KYRModel: ZUSAV1.5X72Cross Ref: 713C95
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 72 mm
Actual Outside Dia. 75 mm
Actual Width 1.5 mm
Durometer Rating Medium Hard
Metal Detectable No
Nominal Inside Dia. 72 mm
Nominal Outside Dia. 75 mm
Nominal Width 1.5 mm