GRAINGER ZUSAV1.5X63 O-Ring, 63 mm Inside Dia, 66 mm Outside Dia, 66 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3MCT 713C86
GRAINGER ZUSAV1.5X63 O-Ring, 63 mm Inside Dia, 66 mm Outside Dia
Item: CQ3MCTModel: ZUSAV1.5X63Cross Ref: 713C86
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 63 mm
Actual Outside Dia. 66 mm
Actual Width 1.5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 1.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 63 mm
Nominal Outside Dia. 66 mm
Nominal Width 1.5 mm