GRAINGER ZUSAS70FDA3X109.5 O-Ring, 109.5 mm Inside Dia, 115.5 mm Outside Dia, 115.5 mm Actual Outside Dia | CQ3CXE 714A91
GRAINGER ZUSAS70FDA3X109.5 O-Ring, 109.5 mm Inside Dia, 115.5 mm Outside Dia, 115.5 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3CXEModel: ZUSAS70FDA3X109.5Cross Ref: 714A91
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 109.5 mm
Actual Outside Dia. 115.5 mm
Actual Width 3 mm
Application Food
Color Red
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 109.5 mm
Nominal Outside Dia. 115.5 mm
Nominal Width 3 mm