GRAINGER ZUSAS70FDA2.5X42 O-Ring, 42 mm Inside Dia, 47 mm Outside Dia, 47 mm Actual Outside Dia, Red, 10 PK | CQ3JPA 714A50
GRAINGER ZUSAS70FDA2.5X42 O-Ring, 42 mm Inside Dia, 47 mm Outside Dia, 47 mm Actual Outside Dia, Red
Item: CQ3JPAModel: ZUSAS70FDA2.5X42Cross Ref: 714A50
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 42 mm
Actual Outside Dia. 47 mm
Actual Width 2.5 mm
Application Food
Color Red
Cross Section 2.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 42 mm
Nominal Outside Dia. 47 mm
Nominal Width 2.5 mm