GRAINGER ZUSAS70FDA1X25 O-Ring, 25 mm Inside Dia, 27 mm Outside Dia, 27 mm Actual Outside Dia, Red, 25 PK | CQ3GQH 714A36
GRAINGER ZUSAS70FDA1X25 O-Ring, 25 mm Inside Dia, 27 mm Outside Dia, 27 mm Actual Outside Dia, Red
Item: CQ3GQHModel: ZUSAS70FDA1X25Cross Ref: 714A36
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 25 mm
Actual Outside Dia. 27 mm
Actual Width 1 mm
Application Food
Color Red
Cross Section 1 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 25 mm
Nominal Outside Dia. 27 mm
Nominal Width 1 mm