GRAINGER ZUSAS70FDA1.5X32 O-Ring, 32 mm Inside Dia, 35 mm Outside Dia, 35 mm Actual Outside Dia, Red, 25 PK | CQ3HKX 714A08
GRAINGER ZUSAS70FDA1.5X32 O-Ring, 32 mm Inside Dia, 35 mm Outside Dia, Red
Item: CQ3HKXModel: ZUSAS70FDA1.5X32Cross Ref: 714A08
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 32 mm
Actual Outside Dia. 35 mm
Actual Width 1.5 mm
Application Food
Color Red
Cross Section 1.5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 32 mm
Nominal Outside Dia. 35 mm
Nominal Width 1.5 mm