GRAINGER ZUSAQH3X20 O-Ring, 20 mm Inside Dia, 26 mm Outside Dia, 26 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3MDR 712X66
GRAINGER ZUSAQH3X20 O-Ring, 20 mm Inside Dia, 26 mm Outside Dia, 26 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3MDRModel: ZUSAQH3X20Cross Ref: 712X66
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 20 mm
Actual Outside Dia. 26 mm
Actual Width 3 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 3 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 20 mm
Nominal Outside Dia. 26 mm
Nominal Width 3 mm