GRAINGER ZUSAQH2X19 O-Ring, 19 mm Inside Dia, 23 mm Outside Dia, 23 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3FAM 712X39
GRAINGER ZUSAQH2X19 O-Ring, 19 mm Inside Dia, 23 mm Outside Dia
Item: CQ3FAMModel: ZUSAQH2X19Cross Ref: 712X39
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 19 mm
Actual Outside Dia. 23 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 19 mm
Nominal Outside Dia. 23 mm
Nominal Width 2 mm