GRAINGER ZUSAQH2X18 O-Ring, 18 mm Inside Dia, 22 mm Outside Dia, 22 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3EXZ 712X38
GRAINGER ZUSAQH2X18 O-Ring, 18 mm Inside Dia, 22 mm Outside Dia
Item: CQ3EXZModel: ZUSAQH2X18Cross Ref: 712X38
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 18 mm
Actual Outside Dia. 22 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 18 mm
Nominal Outside Dia. 22 mm
Nominal Width 2 mm