GRAINGER ZUSAQH2X14 O-Ring, 14 mm Inside Dia, 18 mm Outside Dia, 18 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3ECJ 712X34
GRAINGER ZUSAQH2X14 O-Ring, 14 mm Inside Dia, 18 mm Outside Dia
Item: CQ3ECJModel: ZUSAQH2X14Cross Ref: 712X34
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 14 mm
Actual Outside Dia. 18 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 14 mm
Nominal Outside Dia. 18 mm
Nominal Width 2 mm