GRAINGER ZUSAQH2X13 O-Ring, 13 mm Inside Dia, 17 mm Outside Dia, 17 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3DVX 712X33
GRAINGER ZUSAQH2X13 O-Ring, 13 mm Inside Dia, 17 mm Outside Dia, 17 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3DVXModel: ZUSAQH2X13Cross Ref: 712X33
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 13 mm
Actual Outside Dia. 17 mm
Actual Width 2 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 2 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 13 mm
Nominal Outside Dia. 17 mm
Nominal Width 2 mm