GRAINGER ZUSAH6X65 O-Ring, 65 mm Inside Dia, 77 mm Outside Dia, 77 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3KTG 712T10
GRAINGER ZUSAH6X65 O-Ring, 65 mm Inside Dia, 77 mm Outside Dia, 77 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3KTGModel: ZUSAH6X65Cross Ref: 712T10
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 65 mm
Actual Outside Dia. 77 mm
Actual Width 6 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 6 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 65 mm
Nominal Outside Dia. 77 mm
Nominal Width 6 mm