GRAINGER ZUSAH6X54 O-Ring, 54 mm Inside Dia, 66 mm Outside Dia, 66 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3KGX 712T03
GRAINGER ZUSAH6X54 O-Ring, 54 mm Inside Dia, 66 mm Outside Dia
Item: CQ3KGXModel: ZUSAH6X54Cross Ref: 712T03
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 54 mm
Actual Outside Dia. 66 mm
Actual Width 6 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 6 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 54 mm
Nominal Outside Dia. 66 mm
Nominal Width 6 mm