GRAINGER ZUSAH6X27 O-Ring, 27 mm Inside Dia, 39 mm Outside Dia, 39 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3GYV 712R83
GRAINGER ZUSAH6X27 O-Ring, 27 mm Inside Dia, 39 mm Outside Dia, 39 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3GYVModel: ZUSAH6X27Cross Ref: 712R83
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 27 mm
Actual Outside Dia. 39 mm
Actual Width 6 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 6 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 27 mm
Nominal Outside Dia. 39 mm
Nominal Width 6 mm