GRAINGER ZUSAH6X18 O-Ring, 18 mm Inside Dia, 30 mm Outside Dia, 30 mm Actual Outside Dia, 10 PK | CQ3EYV 712R68
GRAINGER ZUSAH6X18 O-Ring, 18 mm Inside Dia, 30 mm Outside Dia, 30 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3EYVModel: ZUSAH6X18Cross Ref: 712R68
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 18 mm
Actual Outside Dia. 30 mm
Actual Width 6 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 6 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 18 mm
Nominal Outside Dia. 30 mm
Nominal Width 6 mm