GRAINGER ZUSAH5X66 O-Ring, 66 mm Inside Dia, 76 mm Outside Dia, 76 mm Actual Outside Dia, 5 PK | CQ3LUL 712R23
GRAINGER ZUSAH5X66 O-Ring, 66 mm Inside Dia, 76 mm Outside Dia, 76 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3LULModel: ZUSAH5X66Cross Ref: 712R23
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 66 mm
Actual Outside Dia. 76 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 66 mm
Nominal Outside Dia. 76 mm
Nominal Width 5 mm