GRAINGER ZUSAH5X50 O-Ring, 50 mm Inside Dia, 60 mm Outside Dia, 60 mm Actual Outside Dia, 20 PK | CQ3KEN 712R08
GRAINGER ZUSAH5X50 O-Ring, 50 mm Inside Dia, 60 mm Outside Dia, 60 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3KENModel: ZUSAH5X50Cross Ref: 712R08
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 50 mm
Actual Outside Dia. 60 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 50 mm
Nominal Outside Dia. 60 mm