GRAINGER ZUSAH5X280 O-Ring, 280 mm Inside Dia, 290 mm Outside Dia, 290 mm Actual Outside Dia, Black | CQ3LXW 712P78
GRAINGER ZUSAH5X280 O-Ring, 280 mm Inside Dia., 290 mm Actual Outside Dia, Black
Item: CQ3LXWModel: ZUSAH5X280Cross Ref: 712P78
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 280 mm
Actual Outside Dia. 290 mm
Actual Width 5 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 5 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 280 mm
Nominal Outside Dia. 290 mm
Nominal Width 5 mm